košík

Sedací pytle

Kdo by neměl chuť natáhnout se do velkého polštáře? Pohodlně si sednout s knížkou nebo si lehnout k televizi? Proč sedět na nepohodlných židlých či pohovkách, které mají tvrdé hrany a neumí se přizpůsobit vašemu tělu, když můžete v maximálním pohodlí relaxovat na sedacích pytlech!

Sedací pytle BEANBAG mají výhodu nejen v tom, že se hravě přizpůsobí vašim potřebám, jsou lehké a snadno přenosné, nabízí nekonečně mnoho způsobí sezení a ležení, ale také jsou vhodné do každého hravého či moderního interiéru i exteriéru. Levné sedací pytle mají také snadnou údržbu, kdy stačí nečistoty odstranit vlhkým hadříkem.

Miliony polystyrenových kuliček se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a nemusíte mít strach, že by se kuličky ze sedacího pytle vysypaly – jsou důmyslně schované a bezpečně uzavřené za trojím zapínáním, není tedy možné kuličky samovolně vysypat.

Sedací pytle naleznou ve vaší domácnosti mnohé využití, napříkla jako relaxační polštář, křeslo nebo jako lůžko pro návštěvy!

Sedací vaky levně

Sháníte levný a praktický doplněk do vašeho interiéru? Využijte naší výhodné nabídky sedacích vaků! Nejen, že se jedná o moderní doplněk, ale také vám sedací vak postkytne odpočinek a pohodlí. Levné sedací pytle jsou multifunkční – můžete je využít jako relaxační polštář, pohodlnou podložku pro meditaci, rychlé lůžko pro návštěvu nebo v nich můžete lenošit na zahradě. Radost ze sedacích vaků budete mít nejen vy, ale i vaše děti! Sedací pytle nabízejí spoustu prostoru pro fantazii. Sedací vaky levně mají další výhodu, a to poštovné zdarma!